Dermaroleris / Mezoroleris / Adatinis volelis 0,5 mm

Paskutinių vienetų išpardavimas! 

Galutinė kaina su siuntimu paštu ar LP EXPRESS paštomatais tik 9 Eur! 

Rinkos kaina svyruoja nuo 15 Eur iki 45 Eur


Mikroadatinė terapija (adatinė mezoterapija), stimuliuoja kolageno sintezę, mažina raukšles ir randus, regeneruoja, atjaunina odą.

Dermaroleris patogus, lengvai naudojamas veido priežiūros aparatas, atliekantis mikroadatinę terapiją.

Dermarolerio adatos sukelia nedidelius veido odos paviršiaus sužalojimus ir taip aktyvuoja odos regeneracijos procesus, skatina kolageno gamybą.

Reikalingas adatėlės dydis labai priklauso nuo konkretaus naudojimo. 

0,5 mm dermaroleris - tai mažiausias volelis, kuris indukuoja kolageną. Taigi, jis yra pats geriausias bendrosios paskirties dermaroleris ir populiariausias kosmetologijos srityje. Jis rekomenduojamas veido odos senėjimo procesams ir hiperpigmentacijai mažinti.


Kada taikoma odos adatinė sistema

Adatinė sistema (adatinis volelis, dar kitaip vadinamas dermaroleris) yra naudojama procedūrų metu vadinamam mikro subadymui arba intensyviam odos subadymui atlikti.
Tai yra kolageno „sukūrimo“ terapija, greitai išpopuliarėjusi JAV, Didžiojoje Britanijoje ir Europoje. Adatinė odos sistema šiuo matu yra labai populiari jau ir dalyje Azijos, nors pradėta naudoti tik prieš keletą metų. Skirtingai nuo kitų procedūrų prieš po aknės atsiradusius randus, strijas, raukšles, odos adatinio volelio sistema nedaro odos pažeidimo ir nepašalina epidermio sluoksnio.


Kaip veikia odos adatinė sistema

Net jeigu nėra matomo išorinio odos pažeidimo, viena mikro adata padaro smulkią žaizdelę odoje. Jūs negalite pamatyti ar pajausti labai greitų odos pažeidimų. Nepaisant to, kad adatinė sistema sukuria trumpalaikius odos pažeidimus, kūnas vistiek veikia taip, kad natūraliai užgydytų save. Potrauminis odos atsakas yra gaminti kolageną ir elastiną – dvi pagrindines odos statybines medžiagas. Kadangi procedūros metu nėra pašalinamas ar iš tikrųjų pažeidžiamas esantis odos kolagenas, naujo kolageno formavimąsis tiesiog vyksta esančiame sluoksnyje. Kuomet naudojame adatinį volelį, oda pervažiuojama juo dešimt kartų (trimis kryptimis pirmyn ir atgal), taigi tai yra daugiau nei tūkstantis adatų dūrių, o kiekvienas jų stimuliuoja naujų kolageno skaidulų atsiradimą. Nesunku pastebėti, kad po kurio laiko tose vietose kur atliktas odos subadymas, žymiai padidėja odos tankumas, elastingumas ir bendra jos būklė.


Mikroadatinė terapija (adatinė mezoterapija) rekomenduojama:????
Visų rūšių randų mažinimui (randams po aknės, nudegimų ir pan.)
Išsiplėtusių porų mažinimui
Odos stangrumui, elastingumui gerinti
Odos pigmentacijos sutrikimams (hiperpigmentacija ir hipopigmentacija)
Odos regeneracijai
Odos atjauninimui, raukšlelių mažinimui
Strijų mažinimui
Veido odos senėjimo procesų lėtinimui


Naudoti adatinio volelio nerekomenduojama šiais atvejais:
Aktyvi aknė
Chrininės odos ligos
Kraujo krešėjimo problemos
Prastas odos gijimas
Diabetas
Odos navikai
Egzema
Rozacėja (rožinė)
Sunki saulės keratozė
Aktyvios infekcijos
Iškilūs apgamai ar karpos


Techninės savybės:
Dermarolerio skersmuo 2 cm, ilgis 14 cm
540 vnt. medicininio plieno mikroadatų
10 adatėlių vienoje eilėje, 54 eilės
Adatų ilgis: 0,5 mm
Adatos iš nerūdijančio plieno, kuris yra skirtas medicininei veiklai.


NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA:


1. Dezinfekuokite dermarolerį. Nupilkite verdančiu vandeniu ir nupurškite dermarolerį steriliu skysčiu (salicilo spiritu, antiseptiniu arba kitu dezinfekuojančiu purškiamu preparatu).

2. Labai kruopščiai nuvalykite veido odą naudodami veido prausiklį arba gelį. 

3. Suskirstykite veido ir kaklo odą į zonas (pvz. kakta, smakras, skruostai), kiekvienai iš jų naudokite mezorolerį vertikalia ir horizontalia kryptimi. Jei viena ranka šiek tiek ištempsite odą – procesas vyks sklandžiau ir adatėlėms prasiskverbti bus lengviau.

            3.1. Braukite vertikaliai. Pradėkite nuo zonos krašto. Dermarolerį braukite iš viršaus į apačią, iš apačios į viršų, vengdami akių zonos. Vis pakelkite dermarolerį nuo ir dar kartą perbraukite per tą patį plotą (iš viso nuo 6 iki 10 kartų). Perkelkite volelį į kitą vietą ir tęskite tol, kol baigsis zona. 

            3.2. Tą patį pakartokite braukdami dermarolerį horizontaliai. 

Galima ir įstrižai, tačiau nebūtina. Dermarolerio nespausti stipriai, naudoti lengvą spaudimą pridedant rodomąjį pirštą ant taškelių, prie CE ženklo. Jeigu nelabai aišku, pasijunkite YOUTUBE ir į paieškos langelį įrašykite „Kaip atlikti procedūrą su dermaroleriu namie?“ Rūta nuo 12:28 rodo, kaip atlieka procedūrą, ten aiškiai matysite, kokiu būdu reikia braukyti per veidą (ji brauko tik per problemines vietas).

4. Po procedūros patartina odą padengti drėkinančia kosmetine priemone arba lengva jauninančia ir raminančia esencija, pvz. Vitamino C ar hialurono rūgšties serumu. (įvedami vitaminai į gilesnius odos sluoksnius per mikro kanalus). Jei ant odos pasirodė kraujo – ją dezinfekuokite.

5. Iki ir po kiekvienos procedūros nupurkškite mezorolerį steriliu skysčiu (salicilo spiritu arba kitu dezinfekuojančiu purškiamu preparatu) ir nupilkite verdančiu vandeniu.

Procedūra namų sąlygomis užims 5-10 min., priklausomai nuo to, kiek veido ir kaklo zonų tvarkysite. Pradžioje procedūrą atlikite ne daugiau kaip 2 kartus per savaitę. Pvz. kai kurie žmonės procedūrą vėliau atlieka kas 4-6 savaites. Naudoti galima tik ant sveikos, neuždegiminės ir švariai nuvalytos veido odos. Procedūrą geriausia atlikti 2 val. prieš miegą. Po jos nerekomenduojama eiti į lauką 30-40 min. (ypač jei vėjuota) arba naudotis sauna ar eiti į sporto salę. Procedūros metu suaktyvėja veido odos kraujotaka, veidas šiek tiek parausta.

Adatinio volelio mikroadatos prasiskverbia pro epidermį į dermą. Adatinis volelis palieka odoje mikro kanalus. Tai leidžia produktams patekti į odą žymiai lengviau, taip padidėja produktų efektyvumas (netepti retinolio turinčių kremų ar serumų, paprastų kremų su toksinėmis medžiagomis! Geriausiai tinka Vitaminas C ar hialurono rūgštis). Šie mikro kanalai užsidaro maždaug po valandos. Procesas neturi būti skausmingas ir neturi atsirasti kraujo (jei atsirado - dezinfekuokite).

Akivaizdūs rezultatai matomi praėjus 2 - 6 savaitėms po procedūros. Odos atsinaujinimo procesas tęsiasi praėjus net keliems mėnesiams po procedūros atlikimo.

Svarbu. Tai griežtai individualaus naudojimo instrumentas. Procedūrą atlikti lengvai, vedžiojant aparatu pagal aukščiau nurodytas taisykles (nespausti prie odos). Nenaudoti pažeistai odai, esant virusiniams ar grybeliniams odos susirgimams. Nenaudoti, jei turite pūlingus spuogus ant veido odos (galima apkrėsti visą veidą!), egzemą, psoriazę ar dermatitą. Neliesti apgamų ir kuperozės pažeistų odos vietų (juos galite užklijuoti nedideliu pleistriuku).


VAIZDO ĮRAŠAS KAIP TAI VEIKIA, SPAUSTI ČIA.


9.00€
Adatėlių ilgio pasirinkimas: