Dutchess™ menstruacinė taurelė

  REVOLIUCIJA HIGIENINIŲ PRIEMONIŲ PASAULYJE

     Menstruacinė taurelė yra saugi, higieniška ir itin paprasta alternatyva įprastinėms priemonėms. Taurės formos gaminys yra iš 100% medicininio silikono. Menstruacinė taurelė yra daug sveikesnis ir patogesnis pasirinkimas. Taurelė naudojama vidinei apsaugai, kaip ir tamponai, tačiau visiškai nekenkia organizmui. Taurelė yra daugkartinio naudojimo, ji visiškai nepastebima. Ją galima naudoti naktį bei sportuojant – ji neprateka. Tai ekologiškas ir ekonomiškas sprendimas.

      REVOLIUCIJA HIGIENINIŲ PRIEMONIŲ PASAULYJE

     Menstruacinė taurelė yra naujai atgimusi higieninė priemonė. Nors ši menstruacinė apsauga gyvuoja jau nuo 1930-ųjų pabaigos, ji vis dar nepakankamai žinoma. Kadangi tai yra ekonomiškas, 5 ir daugiau metų tarnaujantis gaminys - pelno siekiančios korporacijos nesuinteresuotos, kad sumažėtų paketų ir tamponų vartojimas.

     ①. SU MENSTRUACINE TAURELE GALI IŠBŪTI NET IKI 12 VAL.
     Dėl silikono antibakterinių savybių, su menstruacine taurele gali išbūti net iki 12 val. nesukeldama jokio infekcijos pavojaus. Tai ypač patogu ilgų kelionių metu arba darbe.

     ②. MENSTRUACINĖ TAURELĖ SUTEIKIA ŠVAROS POJŪTĮ
     Moterys, išbandžiusios menstruacines taureles, teigia patiriančios nepakartojamą švaros pojūtį. Menstruacinės taurelės iš išorės visiškai nesimato, o viduje ji taip pat nėra juntama, nes taurelės forma švelniai priglunda ir prisitaiko prie makšties sienelių. Ji neprateka. Su menstruacine taurele gali sportuoti, maudytis baseine ir kitaip aktyviai leisti laiką.

     ③. MENSTRUACINĖ TAURELĖ NEKENKIA MOTERS ORGANIZMUI
     Moksliniais tyrimais įrodyta, kad taurelė makštyje nesąveikauja su bakterijomis ir neskatina jų dauginimosi. Priešingai nei tamponai, menstruacinė taurelė išskyras ne sugeria, o sukaupia jas savo specialioje formoje, todėl menstruacinė taurelė neišsausina gleivinės, nesudaro sąlygų atsirasti infekcijoms. Nepakeičia natūralaus drėgmės lygio makštyje, nepažeidžia natūralaus proceso - negyvų ląstelių ir bakterijų pasišalinimo kartu su menstruacijų krauju, nesausina makšties gleivinės. 

     Tyrimų metu nustatyta, kad moterims, atsisakiusioms tamponų ir ėmusioms naudoti menstruacines taureles, jau po pirmo ciklo sumažėjo makšties kandidozės simptomai, sumažėjo niežulys, paraudimas, perštėjimas. O naudojant menstruacinę taurelę ilgesnį laiką, šie požymiai visiškai išnyko.

     Taip pat moterys, pradėjusios naudoti menstruacinę taurelę, pastebėjo, kad sumažėjo pilvo skausmai, mėnesinės mažiau vargino, dingo migreniniai skausmai.

     ④. MENSTRUACINĖ TAURELĖ YRA 3 KARTUS TALPESNĖ
     Dėl savo formos, menstruacinė taurelė sukaupia 3 kartus daugiau išskyrų, nei normalios absorbcijos tamponas ar paketas, todėl menstruacinę taurelę reikia keistis 3 kartus rečiau. Tai reiškia, kad jei mėnesinės nėra gausios, moterims užtenka taurelę keisti 2 kartus per dieną, pvz. ryte ir vakare.

     ⑤. MENSTRUACINĖ TAURELĖ YRA ABSOLIUČIAI HIGIENIŠKA
     Medicininis silikonas, iš kurio gaminamos menstruacinės taurelės, naudojamas medicinoje jau virš 50 metų. Iš jo gaminami širdies vožtuvai, kateteriai ir kiti kūno viduje talpinami implantai (pastaba: krūtų implantams naudojamas kitoks silikonas). Aukštos temperatūros dėka šis medicininis silikonas natūraliai įgauna atsparumą bakterijoms, neskatina jų dauginimosi, ilgą laiką išlieka sterilus. 

     ⑥. VIENOS MENSTRUACINĖS TAURELĖS UŽTENKA 5 METAMS IR NET ILGIAU
     Kadangi menstruacinė taurelė pagaminta iš aukščiausios kokybės medicininio silikono, ji išlieka sterili net ir po 5 metų. O kruopščiai prižiūrint, menstruacinė taurelė gali tarnauti ir ilgesnį laikotarpį.

     ⑦. TAURELĘ GALIMA NAUDOTI DAR NESULAUKUS NAUJO CIKLO PRADŽIOS
     Ši menstruacinės taurelės savybė ypač svarbi toms moterims, kurių menstruacijos nėra reguliarios. Menstruacinę taurelę galima pradėti naudoti dar nesulaukus naujo ciklo, taip išvengiant nepageidaujamų "siurprizų". Kadangi taurelė  neišsausina ir kitaip nesąveikauja su natūralia moters flora, tai yra visiškai saugu.

     ⑧. NAUDOJANT MENSTRUACINĘ TAURELĘ SUTRUMPĖJA MĖNESINIŲ CIKLAS
     Kai kurios moterys pastebėjo, kad pradėjus naudoti menstruacinę taurelę, menstruacijų ciklas sutrumpėjo net keliomis dienomis. Be to jis tapo lengvesnis, pirmosios dienos tapo ne tokios skausmingos.
     Šiuos požymius dažniausiai patiria moterys, kurios prieš tai dažniau naudodavo tamponus. 

     Menstruacinę taurelę gali naudoti visos moterys. Nepriklausomai nuo amžiaus ar kūno sudėjimo. Menstruacinė taurelė tinkama net ir paauglėms, neturėjusioms lytinių santykių. Kad tiktų kiekvienai, TAURELĖS BUVO SUKURTOS DVIEJŲ DYDŽIŲ:

      

     ⚫ S dydžio taurelė skirta negimdžiusioms moterims, kurių menstruacijos nėra gausios.

     ⚫ L dydžio, didesnės, skirtos gimdžiusioms moterims, arba moterims, kurių menstruacijos yra gausios. 

      

     AR ŠIEK TIEK NEJAUKU ŽINANT, KAD MENSTRUACINĖ TAURELĖ YRA DAUGKARTINIO NAUDOJIMO?

      

     Daugeliui moterų, išgirdus apie menstruacinę taurelę kyla mintis, ar higieniška tokį intymų produktą naudoti daug kartų. Iš tiesų, tai nėra taip neįprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo karto.

     Moterys jau senai naudoja įvairias daugkartines priemones, tokias kaip diafragma, kontraceptinis žiedas, intymios priemonės suaugusiems/poroms ir pan.

     "Net 95 proc. moterų, išbandžiusių menstruacinę taurelę, daugiau nebegrįžo prie įprastinių priemonių." !!!

      

      KODĖL MENSTRUACINĖ TAURELĖ GALĖTŲ NETIKTI?


     ▪ Jei moteris bijo liesti savo kūną, matyti savo išskyras. Naudojant menstruacinę taurelę reikia peržengti psichologinį barjerą. Moteris turi pažinti savo kūną, nebijoti eksperimentuoti ieškant tinkamiausios įsidėjimo ir išsiėmimo pozicijos, bei kaskart prisipildžius taurelei, ją išskalauti.

     ▪ Jei moters makštis pakitusi, yra žaizdelių, būtina prieš naudojant, pasitarti su savo ginekologu.

     ▪ Reikia šiek tiek laiko ir praktikos išmokti menstruacinę taurelę tinkamai įsidėti ir išimti. Vidutiniškai įgūdžiai susiformuoja per 2–3 ciklus.

     ▪ Netinka turint ilgus (ypač priaugintus) nagus, galima įsibrėžti išimant, tektų būti labai atsargiai.

     ▪ Netinka, jei makštis itin siaura (dauguma atvejų tai labiau psichologinis barjeras, nes makštis yra pritaikyta plėstis ir trauktis, išskyrus labai retus atvejus).

      

      KODĖL TURĖTUM ĮSIGYTI MENSTRUACINĘ TAURELĘ?

     ▪ Jei nori nebesirūpinti dėl pratekėjimo.
     ▪ Jei nori tomis dienomis jaustis gaiviai.
     ▪ Jei Tau rūpi ekologija. Pasirinkusi taurelę, į aplinką išmesi mažiau sunkiai suįrančių atliekų.
     ▪ Jei Tau rūpi ekonomiškumas. Tai ilgalaikė investicija. Atsiperka per mažiau nei 1 metus laiko, o naudosi ją 5 ar ilgiau metų.
     ▪ Jei šiuo metu naudojamos higieninės priemonės Tau nesuteikia pilnaverčio komforto ar sukelia kitų papildomų nepatogumų.
     ▪ Jei Tavo mėnesinės yra gausios. Menstruacinė taurelė sulaiko daugiausiai išskyrų iš visų šiuo metu rinkoje esančių higieninių priemonių.
     ▪ Jei Tavo ciklas nėra reguliarus. Menstruacinę taurelę galima naudoti iš anksto dar neprasidėjus mėnesinėms. Taip išvengiant nepageidaujamų siurprizų.
     ▪Jei vargina dažnai pasikartojanti pienligė ar kitos grybelinės infekcijos. Naudojant menstruacinę taurelę, moters gleivinė nėra išsausinama, ji natūraliai drėkinasi, nesudarydama terpės bakterijoms daugintis.
     ▪ Jei tiesiog nori išbandyti kažką naujo.

      

     Su menstruacine taurele gaunate:
     naudojimosi instrukciją;
     maišelį skirtą laikyti taurelei.

      

     Mokomoji medžiaga: keletas lankstymo būdų; taurelės įdėjimas bei jos išėmimas:

      https://www.facebook.com/dutchess.menstruacine.taurele/videos/1728717717398541     22.00€
     15.59€
     Dydis: